[INFO] Naprawa skrzyni manualnej - woj. śląskie vel. małopol

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Mati93pmi
    Classic
    • 2015
    • 19

    [INFO] Naprawa skrzyni manualnej - woj. śląskie vel. małopol

    Zamieszczone przez georgg
    Zamieszczone przez gradek
    Witam cię georgg oraz pozostałych. Niestety ogrom pracy nie pozwala na częste śledzenie i pisanie na forum.
    kiedy przerobisz tę robotę :?:
    jak ją przerobi :szeroki_usmiech

    fure trzeba pucować....
  • endless
    Drive
    • 2013
    • 67

    #2
    [INFO] Naprawa skrzyni manualnej - woj. śląskie vel. małopol

    Witam

    Poszukuję dobrego i niedrogiego mechanika od manualnuch skrzyń biegów, mieszkam w okolicy Zawiercia więc najlepiej będzie jak najbliżej ale jeśli będzie potrzeba podjadę dalej. teren Katowic, Krakowa bądź okolic też wchodzi w grę.

    Komentarz

    • szakal1990
      Drive
      • 2014
      • 71

      #3
      Kup dobrą używkę, naprawa najczęściej przekracza kilka takich skrzyń. Naprawa za 500 zł skrzyni nie może być dobra. Taka rada.

      Automaty do BMW dobrze naprawiają w

      CAR SERVICE
      ul. Klikuszowa 50
      34-404 Klikuszowa
      woj. małopolskie
      Części Skoda Octavia I 1.6
      http://olx.pl/oferty/uzytkownik/VXib/

      Komentarz

      • ruwado
        RS
        • 2009
        • 14883
        • Octavia IV (NX3)

        #4
        endless, ja polecam firmę BCS w Sosnowcu. Znajdź w necie. Brałem od nich całkowicie regenerowaną skrzynię biegów do Polo żony. Nie sa tani, ale robią kompleksową regenerację i dają do roku gwarancji. Można tez wysłać do nich skrzynię do naprawy. Namiary do nich dostałem na Polo Klub Polska.

        Jak bierzesz od nich skrzynie po kompleksowej regeneracji, przysyłają kurierem w profesjonalnym opakowaniu (mechanik w warsztacie jak wymieniał ją w Polówce, to powiedział, że nie widział jeszcze tak zapakowanej skrzyni - zadzwonił do mnie nim ją wypakował, żebym sam zobaczył). Potem po wymianie dzwonisz do nich albo oni do Ciebie i przysyłają na swój koszt kuriera po stara skrzynię - to jest warunek, musisz swoją oddać. Odsyłasz w tym samym opakowaniu, więc musisz je zatrzymać.

        BCS - manualne skrzynie biegów - sprzedaż, naprawa skrzyni biegów. Regeneracja skrzyni biegów. Skrzynie biegów po regeneracji. Sprawdź czy jest u nas skrzynia biegów dla Ciebie. Bezpieczne zakupy - faktura i gwarancja.
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz

        • georgg
          RS
          • 2013
          • 17083
          • Octavia II (1Z3)
          • BSE 1.6 MPI 102 KM

          #5
          ja też mogę polecić firmę BCS. Kupowałem od nich regenerowaną skrzynię również do mojej dawnej Polówki. Skrzynię wymieniałem w firmie AutoMax w Sosnowcu http://www.audivw.pl/ na ul. Wojska Polskiego 140. Firma ta jest polecana na stronie BCS jako partnerska.
          SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
          ​​​
          Grzegorz

          Moja Ambitna Czarnula

          Komentarz

          • endless
            Drive
            • 2013
            • 67

            #6
            Dziękuję za pomoc

            Komentarz

            Pracuję...